דני חלק איתנו את נסיונו האדיר בלימוד ומחקר של יוגה בכלל ואשטנגה יוגה בפרט (המורה הראשון שהתחיל ללמד אשטנגה יוגה ברחבי העולם, 35 שנות מסע ולימוד). 

עוד פרטים? תשאלו את מי שהיה… סדנא נוספת עם דני בקרוב. פרטים בהמשך!

דני פרדייז: אשטנגה יוגה, אבולוציה, שאמאניזם וחופש- סדנא תלת-יומית בתל אביב!

 בשמחה גדולה ובאהבה רבה אנו מארחים שוב את דני פרדייז- מראשוני מורי האשטנגה בעולם, אחד מקבוצת 11 המורים הראשונים שהחלו ללמד בהנחייתו של דייויד וויליאמס, המורה הראשון שחזר ממייסור למערב (הוואי) והחל ללמד במערב. דני הוא למעשה "המורה הנווד הראשון" של האשטנגה יוגה- הראשוןם שהחל לסוע בעולם וללמד במקומות שונים באופן מתמיד. ביקר לאחרונה בארץ ב-2001, והיה אורחנו במשכן הישן, ברח. שוקן 10… כמו דייויד סוונסון, צ'אק ומטי, ושאר "קבוצת 11 הראשונים", דני מלמד את האשטנגה ואת פילוסופית היוגה כבר עשרות שנים- והוא האשם העיקרי בפופולאריות של השיטה באנגליה ובאירופה, כאשר התחיל ללמד בעת שהאשטנגה לא היתה מוכרת כלל ונחשבה תרגול זר ומוזר…דני הוא המורה הראשון שלי (גילי חרובי) והמורה העיקרי שלי עד היום, בנוסף להיותו חבר אישי קרוב.הוא לימד אותי לראשונה כאן בישראל בשנת 1986, ודירבן אותי להתחיל ללמד כאשר איש לא הכיר את האשטנגה כאן אנו נפגשים כל שנה ללימוד והוראה משותפים במקומות שונים בעולם.

דני הוא אחד המורים המוכרים ביתר בעולם לאשטנגה וינייאסה יוגה, בעיקר בשל הנסיון שלו, אישיותו ומסעות ההוראה שלו ברחבי הגלובוס.גישתו הפתוחה והתבונית לתרגול, והוא שואב את היידע שלו מעשרות שנים של תרגול, לימוד בכל רחבי העולם ואיסוף יידע ממסורות תרגול שונות בתרבויות רבות בעולם, ידועות יותר וידועות פחות. דני הוא אדם נעים, חברותי, מורה בחסד עליון, בעל יידע אדיר בתחום היוגה והשאמאניזם, אדם לא דוגמאטי שאוהב לחלק את היידע העצום שלו עם כל תלמידיו.

ובנוסף- מוזיקאי מוכשר, שהקליט ופרסם מספר דיסקים ו-DVD

האתר של דני: http://www.dannyparadise.com

ימים ושעות:
הסדנא תיערך בימים שישי, שבת וראשון, 10-11-12 לספטמבר 2010
כל המפגשים הם בני 3 שעות, 11:00 עד 14:00.
אנא שימו לב שיום שישי 10 לספטמבר הוא חג- ב' בראש השנה.

מדיניות עסקית:

 מחיר מפגש בודד- 370 ש"ח. שני מפגשים- 700 ש"ח.
עקב התחייבות שיש בקיום סדנא עם מורה חשוב כמו דני פרדייז- אנא שימו לב: החל מ10/7 אין ביטולים ואין החזרות כספים.

ניתן להעביר את ההשתתפות לאדם אחר, איתכם הסליחה.