קורסי טנטרה לזוגות

אנשים רבים מנהלים אורח חיים עמוס, שגרתי ותובעני, ולא פעם הם מוצאים עצמם תשושים ומרוקנים פיזית ונפשית. בני זוג העסוקים בניהול קריירה, בחיי משפחה, בטיפול בילדים והורים מזדקנים ועוד חווים לא פעם רגעי משבר בחיים ובזוגיות. הם זקוקים לשחרור לחצים, למנוחה, ליצירת קשר אינטימי ועוד. לא תמיד יש אפשרות לצאת לחופשות ארוכות שמסוגלות למלא עבורם את המצברים ולכן רבים מהם מחפשים דרכים שונות ומקוריות לטיפול בבעיות שבזוגיות. הם מחפשים דרכים שיסייעו להם לנוח ולהירגע, להקשיב לגוף, להביט פנימה ואל בן הזוג ולשדרג מערכות יחסים. טנטרה לזוגות הינה אחת הדרכים המיוחדות וניתן להיחשף אליה באמצעות סדנאות שמשלבות שיחות, תרגילים, ופעילויות משותפות נוספות.

תורת הטנטרה

טנטרה הינה תורה המלמדת דרך טיפול והנחייה על דרכים לשחרור הגוף והנשמה, נותנת מענה לשאלות רבות דרך החוויה האישית והזוגית, מלמדת דרכי מגע ומלמדת דרכי תקשורת המעמיקות את האינטימיות. בכל סדנת טנטרה לזוגות ישנו מנחה/מורה/מטפל מוסמך אשר מוביל את המשתתפים ומלמד אותם לתקשר באמצעות מבטים, מגעים, שיחות, נשימות, תנועה ועוד. כל אלו נעשים במקום אינטימי, באווירה מיוחדת ובליווי מוסיקה קצבית שמוסיפה עומק לחוויות העמוקות. התרגול של הטנטרה מעלה את התדרים המעודנים החבויים בכל אחד ואחד וגורמים לתחושות העונג וההתמסרות והאינטימיות להתפרץ החוצה. באמצעות הטנטרה ניתן לחדור לעומק ההוויה האישית ולגלות את הטבע האמיתי. כל זה מאפשר לגלות עולם חדש שלא היה מוכר והתחושות מכך הן נפלאות ומרגשות כאחד.

גילוי המיניות החבויה

בכל אחד חבויה אנרגיה מינית, שלרוב, היא אצורה בגלל אורח חיים מונוטוני, בגלל קודים חברתיים ובגלל שאין לה דרך להתפרץ החוצה. הטנטרה מלמדת איך למצוא את האנרגיה הזאת, וטנטרה לזוגות מחברת בן שני בני זוג שמחפשים ומוצאים דרכים לתקשר ביניהם בנושאי מיניות. במהלך הסדנה נחשפים לסדרת תנוחות, טכניקות ותרגילים משותפים אשר מורידים מחיצות ומגבירים את הקרבה והאינטימיות. כאן אפשר לצאת מהשגרה ולהתחבר לנפש וללב של בן הזוג. בין התרגילים מוגשים שיקויים מיוחדים שעשויים מתמציות פרחים מיוחדות אשר מוסיפות לתחושות הגוף המתפרצות.

קבלת כלים לחיי הזוגיות

הסדנה מיועדת לזוגות אשר רוצים לחוות אינטימיות מחודשת, אשר רוצים להעמיק ולטפח את הקשר שביניהם, לרענן את הקשר המיני ולחוות תשוקות חדשות ולכל מי שרוצה לקבל טיפים חדשים ולהעמיק את הידע שלו בנושא אהבה ומיניות. מקובל להגיע לסדרת מפגשים אשר במהלך כל אחד מהם מועבר נושא אחר. כל זוג שמגיע לומד המון ויכול ליישם את הנושאים שחוו ולשלבם בהתנהלות היום יומית. ניתן להקים בבית הפרטי מרחב אהבה מקודש, להשתמש בכלים שנרכשו ובשיקויים השונים שנמסרו על מנת לשדרג את אורח החיים. כך יוכלו למצוא אנרגיה מחודשת לחיי הזוגיות ולחיים בכלל, לאהוב זה את זה טוב יותר, להתנסות בחיי מין עשירים יותר ולגלות מחדש את שמחת החיים המתפרצת.