המקום המושלם לתירגול יוגה בת"א

משכן היוגה מעניק חוויה ייחודית לאלו מביניכם שרוצים לצאת לדרך המלך בתחום היוגה בתל אביב.

כמו כל מטרופולין גדולה ושוקקת כך גם תל אביב. הרבה שינויים, הרבה אי-ודאות, הרבה אג'נדות, המון המון אנשים חולפים ובאים, או בכינויו הידוע – עיר ללא הפסקה.
בתוך כל זאת, משכן היוגה קיים על שלושת גלגוליו – כבר 26 שנה, מסייע לתושבי תל אביב לחוות ולנשום את עולם היוגה.
כולנו מרגישים ויודעים שהחיים בתל אביב דינאמיים וכיפיים, אך גם מתישים ותובעניים. לא נספר לכם על שכר דירה, ארנונה ודוחות חנייה, וגם לא על בתי קפה עמוסים, מסעדות ובארים. וגם לא על טלפונים מהבנק ומשכנתאות…

יוגה בתל אביב לשיפור העצמי

היוגה היא פילוסופיה שימושית, ובעצם פסיכולוגיה יותר מפילוסופיה. אבל, זו גם טכניקה מצויינת לגלות את המהות הפנימית של כל אחד מאיתנו, ולשפר אותה. השיפור הוא גם גופני וגם רוחני – בהתאם למבנה האנרגטי והרוחני של כל אחד מאתנו. אם אתם טיפוסים פעילים ודינאמיים הרי שהאשטנגה וינייאסה יוגה תתאים לכם.
בתרגול יוגה אנו יכולים לתת לעצמנו, לפחות לשעה-שעתיים, את החופש להיות טובים בלי לפחד "לצאת פראיירים", שהוא הפחד הישראלי הנפוץ ביותר. לא ככה?
אנחנו נהיה טובים לעצמנו וסביבתנו, בסביבה מפרגנת שמאפשרת את זה. אחרי תרגול יוגה בתל אביב, נוכל לבדוק את עצמנו מחדש ביחס לחיינו, ולראות הלאה.
התמדה זה שם המשחק: פעם בשבוע זה טוב, כי זה יותר מאשר מאומה. אבל שיהיה קבוע. אם יותר- נפלא, אבל גם כן חשוב להתמיד. השינויים לוקחים זמן.
היוגה בהחלט יכולה לעשות את תל אביב נחמדה יותר… וגם אותנו.
אם לא תנסו, איך תדעו? ואם אתם לא מכירים אותנו, מדוע לא תנסו?

לרשותכם מומחי היוגה של המשכן- מירי וגלעד חרובי. הצוות המנוסה ביותר בהדרכת יוגה בתל אביב- לתרגול קבוצתי או להדרכה אישית! . ניתן  להשתתף בשיעורים ברמה המתאימה לכם- אשטנגה זו טכניקה, לא ביצוע עיוור של סדרות תרגילים- וכמובן, ניתן לקבל הדרכה אישית בתרגול יוגה או ביוגה תרפיה, למשך חצי-שעה, שעה או יותר- בתיאום מראש. התקשרו אלינו!

פרטים וקביעת שיעור התנסות במשכן יוגה תל אביב בשעה שנוחה לכם, נא מלאו את טופס הפניה או חייגו אלינו: כי אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם!