מורה ליוגה ומתרגל מיומן, בוא והצטרף לקבוצת למידה קטנה ומובחרת להעצמת התרגול האישי ולגילוי כוחות הריפוי של היוגה!

מהי יוגה תראפיה?
יוגה תראפיה היא תחום ידע אשר התפתח וצבר תמיכה מחקרית ומעשית בשנים האחרונות.
יוגה תראפיה מבוססת על התייחסות למהות הפיסית והאנרגטית הייחודית לכל מטופל מתוך הכרות עם הידע התנועתי, האנטומי והפיסיולוגי אשר נצבר לאורך אלפי שנות תרגול יוגה. בהתאם למהות זו ולכאביו הפיסיים והנפשיים הייחודיים של המטופל, מאפשרת היוגה תרפיה לסייע בבעיות גופניות מבניות, ולהעניק 'עזרה גופנית ראשונית' וטיפולים מונעים למגוון קשיים פיסיים ורגשיים: כאבים גופניים, כאבי ראש, בעיות עיכול, בעיות שינה, מצבי מתח וחרדה, קושי בהפסקת עישון ושמירה על משקל גופני תקין ועוד.

למי מיועד קורס לימודי יוגה תראפיה?
לימודי יוגה תראפיה מיועדים לך- מורה היוגה או המתרגל המיומן המעוניינים להכיר את היוגה מזווית חדשה, ולרכוש כלים להתפתחות ולטיפול בעצמך ובאחרים. תעודת השתתפות בקורס תוענק למשתתפים עם תום הלימודים.

מבנה ונושאי הקורס
אנו במשכן היוגה מאמינים בצמיחה אישית והתנסות חוויתית כחיוניים לתהליך הלמידה והפנמת פילוסופיית היוגה. לכן, אנו מזמינים אותך להצטרף לקבוצת למידה קטנה המאפשרת מתן יחס פרטני לכל משתתף.
במסגרת הקורס נלמד להכיר ולפתח את עקרונות התרגול של 'אשטנגה ויניאסה יוגה' המושתתים על מסורת האת'הא יוגה הקלאסית. בהתבסס על עקרונות תרגול אוניברסליים אלו, נלמד לאבחן, לשפר ולטפל במגוון מצבים בריאותיים ורגשיים, עם דגש על בעיות הנובעות מהיחס בין הגב התחתון לאגן: נעשיר ונתרגל את יכולות התרגול בכפיפות קדימה ואחורה ובפיתולים, ונלמד לאבחן ולטפל במחלות דיסק, אוסטיאופורוזיס, חוסר איזון מבני (סקוליזיס, לורדוזיס, קיפוזיס) ויצירת איזון בין גמישות וכוח פיסי ובין תנוחה לתנועה.

את הקורס ינחה גלעד חרובי- מייסד ומנהל במשכן היוגה, מורה בכיר בקורסי המורים והמדריכים במשכן. מלמד בארץ ובחו"ל, מטפל בקבוצות ויחידים בשיטת היוגה תראפיה ומפתח שיטת האימון והלימוד 'יוגה אנטומית'.

מכללת משכן היוגה – בית למצויינות בתרגול והוראה

 

למידע על מועדי הקורסים, תנאי ההצטרפות, תיאום פגישה ושיעור מבחן כתבו לגלעד חרוביmishkan.hayoga@gmail.com.