עקרונות הוראת היוגה לילדים- קורס הכשרה:

מועד התחלה:      18 באפריל- פתיחת קורס מדריכי יוגה לילדים!
מבנה הקורס:       8 מפגשים שבועיים, ימי רביעי, 09:00-12:00.
תאריכים:            18/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 30/5, 6/6, 13/6.
עלות:                 2200  ₪ ועוד מע"מ (2552 ₪ בסה"כ).

הנחת הרשמה מוקדמת לנרשמים עד 1 באפריל:

1950 ₪ ועוד מע"מ (2262 ₪ בסה"כ)

בואו ללמוד כיצד להעביר לילדים את מתנת היוגה: המקצועיות שלנו, המצויינות שלך, הצמיחה שלהם… עם למעלה מעשרים שנות ניסיון בהוראת אשטנגה יוגה, ו-19 שנים של הכשרת מורים ומדריכים,

אנו שמחים להזמין אותך לקחת חלק בתהליך למידה יעיל וממוקד אשר יאפשר לך להכיר לילדים בגילאים שונים את העולם הייחודי של היוגה.

בשנים האחרונות מצטברות יותר ויותר עדויות מחקריות לתרומתה של היוגה לילדים: יוגה מחסנת את הגוף, מחזקת את מערכת השרירים, משפרת את הגמישות ושיווי המשקל ולא פחות חשוב- מעצבת דימוי גופני חיובי, תורמת ליכולות הזיכרון, הקשב והריכוז ומביאה לעלייה בביטחון העצמי.

השפעתה המשמעותית של היוגה בילדות הופכת את הוראת היוגה לילדים לזכות ואחריות, ואנו במשכן היוגה מכוונים להקניית הבנה מעמיקה של משמעות היוגה בילדות, ולרכישת טכניקות לימוד ייחודיות ותואמות גיל.
במסגרת הקורס ירכשו המשתתפים יכולות טכניות ודידקטיות להעברת שיעורי יוגה לילדים, כולל כלים מעשיים והכרות עם אמצעים ייחודיים לעבודה עם ילדים כמוסיקה, אמנות, סיפורים, דמיון ומשחק. זאת, במקביל להעשרת ארגז הכלים המקצועי והתאמתו לתרגול גופני, הרפיה, הרגעה והתבוננות עם ילדים.

הקורס בהנחיית מירי חרובי- מייסדת ומנהלת 'משכן היוגה', אחראית על תחום ה'יוגה במערכת החינוך' במכללת משכן היוגה, בקורסים למורים ומדריכים מוסמכים ובעלת עשרות שנות ניסיון במערכת החינוך הפורמלי.

מכתב המלצה מתלמידת הקורס האחרון:

לכבוד מירי וגלעד היקרים

במהלך מרץ 2011 התחלתי אצלכם את קורס "מדריכי יוגה ילדים" יש לציין שהגעתי לקורס אחרי שנה בלבד של היכרותי עם יוגה אשטנגה.
את הקורס ברובו העבירה מירי חרובי, שנתנה כלים רבים למורכבות הילד, לתנועות, למשחקים, לקשב והעבירה את הקורס בראייה רחבה של הניסיון רב השנים.
נהניתי מכל שניה, עשיתי את הקורס בו בזמן שאני סטודנטית למנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון שבנגב אבל הפוגת יום ראשון ואיתו יום הקורס נתנו לי סוג של יום חופש בין כל המתמטיקה היומיומית באוניברסיטה.
לאחר סיום הקורס התנדבתי בשכונת ד' שכונת מצוקה בעיר על מנת לרכוש טיפה ניסיון.
ומתחילת שנת 2012 אני עובדת במסגרת" קרן קרב" ומלמדת יוגה לילדים בבתי ספר בעיר באר שבע וגם בדימונה.
מירי לימדה אותנו מה צריך לכלול שיעור, איך לגרום לילד לאהוב ולעשות יוגה ופשוט לימדה אותי שהיוגה יכולה להגיע לכל גיל אם יודעים להעבירה בהנאה ובצורה חוויתית אפילו אם הילד בגיל 6.
תודה רבה לכם על קורס חוויתי וכה מעשיר..
אני מאמינה "ששאיפות גדולות יוצרות אנשים גדולים"
והשאיפה שלי הייתה להיות מדריכת יוגה לילדים ולהעביר להם את הכלי המדהים הזה בזכותכם אני עושה את זה

תודה!
חן סנדרוביץ